Jdi na obsah Jdi na menu
 


Členové


Kateřina Kubálková  

kacka.jpg

Narodila jsem se v roce 1972 v Ostrově a ve Vojkovicích žiji již 16 let. S manželem vychováváme dva syny a v současné době pečuji o rodinného příslušníka. Zastávala jsem pozici vedoucí prodejny, Manažera maloobchodní sítě, 10let provozuji pension Sidonia ve Vojkovicích, 4roky jsem byla manažer projektů dotovaných z ESF. Ve volném čase se věnuji četbě, zahradě, sportu, ručním pracím a práci s dětmi. V činnosti pro zlepšení života v našich obcích nabízím zkušenosti, poctivost, zodpovědnost a plné nasazení.

Díky svojí podnikatelské a profesní minulosti mám mnohaleté zkušenosti s řízením, zaměstnáváním osob, plánováním, ale především s principy hospodaření a účetnictví. Dokážu se orientovat a pracovat s dotačními tituly. Rozumím a ráda pracuji s mladými lidmi a se seniory.

 

Lenka Pelikánová

lenka.jpg

Je mi 37 let, jsem vdaná, s manželem máme (a pokoušíme se je i vychovat) 2 syny a v Jakubově bydlím 14 let. Čtyři roky provozuji restauraci Na Statku. Jsem spoluorganizátorkou kulturních akcí převážně zaměřených na rodiny s dětmi. Ve volném čase, kterého moc nemám, chodím ráda do divadla, čtu, poslouchám hudbu, ráda poznávám nová místa, přírodu, lidi. Není mi lhostejné prostředí, ve kterém s rodinou žijeme, a proto se jakkoliv ráda přičiním o jeho rozvoj.

 

 Vladimír Nechvátal

vlada.jpg

 Jsem 35 let mlád, mám dceru Lenku. Do Vojkovic jsem se dostal čirou náhodou před čtrnácti lety a již jsem zde zůstal. Řada místních si na mne možná vzpomene v okamžiku, kdy je začne zlobit počítač. Do povědomí jiných jsem se mohl dostat díky mému koníčku, kterým jsou letadla a jejich modely. Pokud zde v povětří uvidíte model letadla, bude to jistě můj model. 

 

 Nikola Vojtěch

nikola.jpg

Je mi 37 let, vystudoval jsem vysokou školu PA ČR fakultu bezpečnostně - právní. Od roku 2000 žiji v obci Jakubov, kde s partnerkou vychováváme 3 děti. V současné době pracuji jako osoba samostatně výdělečně činná ve službách v myslivosti. Mé zaměstnání zaplňuje tolik mého času, že je pro mne i mým koníčkem.

 

Luděk Kaucký

kaucky.jpg

Je mi 69 let a jsem ženatý. Ve Vojkovicích bydlíme od roku 1960 a odrostly nám tady dvě děti, ty se ale rozletěly do světa. Volný čas mi vyplňuje péče o invalidní manželku a pomoc při aktivitách našich ratolestí. V kolektivu stejně smýšlejících spoluobčanů chci přispět ke zlepšení stavu našich obcí.

 

 Alexander Lošťák

lostak.jpg

  Bydlím v Jakubově už od mých sedmi let. Vystudoval jsem SzeŠ v Dalovicích a nyní pracuji jako specializovaný prodejce ve firmě zabývající se prodejem spojovacího materiálu a kotvící techniky. Baví mě posezení s přáteli, literatura, dějiny, sport,kinematografie a věda. Jako zástupce mladé generace chci přispět k lepšímu využití IT technologií a zlepšení podmínek pro vyžití ve volném čase mojí generace.

 

Jana Miková

mikova.jpg

Je mi 60 let a téměř 2 roky jsem ve starobním důchodu.Dnes už mám dost času na své koníčky, což je hlavně zahrádka, vaření a pečení, na podzim houbaření a samozřejmě moje rodina a dva vnuci. Pracovala jsem jako účetní, posledních 12 let na Okresní správě sociálního zabezpečení v Karlových Varech. Celý svůj život bydlím ve Vojkovicích a z toho vyplývá, že jsem tady už ledacos zažila a jsem pamětnice. Konaly se tady v minulosti krásné a zajímavé akce, na které by se dalo úspěšně navázat. A právě v tomto směru bych byla ráda nápomocna.Také bych se chtěla zapojit do programu využití volného času pro seniory.

 

Roman Lekeš

lekesak.jpg

Narodil jsem se ve Zlíně. Od roku 1970 jsem vyrůstal v nedalekém Ostrově. Jsem vyučený stavební zámečník, ale řemeslo již delší čas neprovozuji. Ve Vojkovicích bydlím od roku 1991 a deset let podnikám ve stavebnictví. Mám smysl pro pořádek a chci přispět zejména ke zvelebení obce, podpořit snahu o zlepšení financování a zvýšení úrovně kultury a počtu společných akcí.

 

Světlana Smolínová – Prokešová

smolinova.jpg

Narodila jsem se v Jakubově. 18 let úspěšně provozuji firmu, která poskytuje zdravotní a sociální služby v Karlových Varech a okolí. Pokud budu zvolena, mojí prioritou bude dokončení vodovodu v obci Jakubov.

 

 

 

 

 

 
 

 


Poslední fotografie


Počasí


Počet přístupů

počítadlo.abz.cz


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 21351
Měsíc: 204
Den: 10